Na jakiej zasadzie działa leasing aut dla nowo otwartej firmy?

podpisanie leasingu

Tylko w nielicznych przypadkach nowo powstałe firmy mają do dyspozycji kapitał, który pozwala na zakup wszystkich koniecznych do pracy sprzętów. A potrzeb jest wiele: wyposażenie biura, pojazdy i maszyny, a do tego jeszcze wynajem lokalu. Początkujący biznes z reguły nie ma szans na kredyt –przyznawany jest on bowiem tym przedsiębiorcom, którzy mogą pochwalić się solidną historią finansową. W takiej sytuacji, aby móc się rozwijać i zacząć osiągać zyski, z pomocą przychodzi leasing.

Leasing na start – jak to działa?

Zastrzyk gotówki na początku działalności gospodarczej może być kluczem do błyskawicznego sukcesu. Zamiast borykać się z problemami, jak sfinansować kolejne niezbędne urządzenia, warto zainteresować się leasingiem dla nowo otwartej firmy. Jest on dostępny już od pierwszego dnia prowadzenia biznesu i jest fenomenalnym rozwiązaniem dla tych firm, które nie mają jeszcze zdolności kredytowej i nie dysponują pokaźnym wkładem własnym. Oferty leasingowe są dopasowywane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców, choć najczęściej obejmują zakup  samochodów osobowych lub dostawczych. Co ciekawe, ta forma finansowania może też dotyczyć pojazdów używanych.

Szybki rozwój z leasingiem

Uproszczone i czytelne zasady leasingu dla nowo powstałych biznesów to ogromny plus – szczególnie w chwili, gdy dopiero co udało się ukończyć procedurę założenia działalności gospodarczej. Oferta leasingu ma wiele wariantów dostosowanych do specyficznych potrzeb klienta, a także charakterystyki jego firmy. Nasi konsultanci pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie i jak najefektywniej wykorzystać przyznane fundusze. Indywidualne warunki dotyczą w szczególności terminu finansowania, rodzaju i wysokości rat, jak również dodatkowego zabezpieczenia, jeśli firma nie spełnia wymagań formalnych.