Partner Leasingowy – poznaj nas

Partner Leasingowy to niezależna, dynamicznie rozwijająca się firma pośrednictwa finansowego specjalizująca się w leasingu (w szerokim tego słowa znaczeniu), pożyczkach leasingowych, kredytach samochodowych, finansowaniu środków trwałych bez BIK / KRD oraz produktach ubezpieczeniowo-oszczędnościowych . Nasze doświadczenie w branży finansowej sięga roku 2005. Już od ponad 15 lat aktywnie bierzemy udział w kreowaniu lokalnego rynku finansowego. Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego tematu.

 

Proponujemy nie tylko leasing samochodu, ale również leasing wyposażenia biura czy maszyn budowlanych. Ciekawą opcją jest także tzw. samochód na abonament – oferta, która obejmuje wynajem długoterminowy.

Współpracujemy z ponad 30 starannie wyselekcjonowanymi instytucjami finansowymi (wśród nich: 21 firm leasingowych, 6 banków samochodowych, instytucja poza bankowa specjalizująca się w finansowaniu pojazdów, kilka topowych Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz kilka Banków oferujących kredyty gotówkowe dla konsumentów oraz przedsiębiorców). Dodatkowo naszym klientom proponujemy rozwiązania ubezpieczeniowo-oszczędnościowe z 100% gwarancją zwrotu składki. Tak szeroki wachlarz możliwości pozwala nam na dopasowanie oferty finansowania względem indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.