Partner Leasingowy – poznaj nas

Partner Leasingowy to niezależna, dynamicznie rozwijająca się firma pośrednictwa finansowego specjalizująca się w leasingu (w szerokim tego słowa znaczeniu), pożyczkach leasingowych i kredytach samochodowych. Nasze doświadczenie w branży kredytowo – leasingowej sięga roku 2005. Już od ponad 13 lat aktywnie bierzemy udział w kreowaniu lokalnego rynku finansowego. Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego tematu.

 

Proponujemy nie tylko leasing samochodu, ale również leasing wyposażenia biura czy maszyn budowlanych. Ciekawą opcją jest także tzw. samochód na abonament – oferta, która obejmuje wynajem długoterminowy.

Współpracujemy z ponad 30 starannie wyselekcjonowanymi instytucjami finansowymi (wśród nich: 15 firm leasingowych, 5 banków samochodowych, instytucja poza bankowa specjalizująca się w finansowaniu pojazdów, kilka topowych Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz kilka Banków oferujących kredyty gotówkowe dla konsumentów oraz przedsiębiorców). Tak szeroki wachlarz możliwości pozwala nam na dopasowanie oferty finansowania względem indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.

NASZA Misja

Naszą misją jest dostarczenie klientom optymalnych rozwiązań finansowych – wyselekcjonowanych z najlepszych dostępnych produktów na rynku wraz z pakietem korzyści gwarantującym najwyższy standard usług.