Czy początkujący przedsiębiorca może uzyskać leasing na samochód?

leasing

Początkujący przedsiębiorcy nie mają łatwego życia. Z jednej strony – muszą podołać konkurencji i utrzymać się na rynku, a z drugiej – często nie mają wystarczających środków na start i rozwój swojego przedsiębiorstwa. Można uniknąć kłopotów oraz wkroczyć na ścieżkę własnej działalności z pomocnym partnerem. Wybór dobrej firmy leasingowej pozwala korzystać z przedmiotów leasingu także początkującym przedsiębiorcom. Wyjaśniamy, jak wziąć leasing na start.

Leasing nie tylko dla rekinów biznesu

Kredytowa rzeczywistość nie zawsze jest różowa. Banki chętnie udzielają pożyczek i kredytów, ale tylko wówczas, gdy przedsiębiorca może poszczycić się określonymi wpływami na konto oraz historią kredytową. Trudno osiągać wielkie zyski, gdy dopiero stawiamy pierwsze kroki w biznesie i często nie mamy niezbędnych narzędzi ku temu, aby zacząć zarabiać. I tu z pomocą przychodzi leasing na start, bo możemy skorzystać z umowy użyczenia samochodu i nie tylko, opłacając za przedmiot leasingu niewysokie raty. Ma to same korzyści, bo pomaga zarabiać i osiągać pierwsze sukcesy w branży oraz nie obciąża zanadto budżetu początkującego przedsiębiorcy.

Jakie zalety ma leasing na samochód dla początkującego przedsiębiorcy?

Leasing na start to cenne wsparcie dla każdego przedsiębiorcy, który dopiero rozpoczyna działalność gospodarczą. Dzięki niemu możliwe jest korzystanie nie tylko z samochodu osobowego, który potrzebny jest w celu zarabiania na życie, ale także maszyn, urządzeń, wyposażenia biura, a nawet komputerów, tabletów czy smartfonów. Dobrze wyposażona firma to lepszy start w trudnej, biznesowej rzeczywistości oraz okazja do rozwoju przedsiębiorstwa już na początku jego istnienia. Oferujemy leasing dla początkujących przedsiębiorców. Gwarantujemy przejrzyste zasady, minimum formalności oraz korzystne raty, które dostosowane są do możliwości leasingobiorców. Jesteśmy godnym zaufania partnerem w rozwoju Państwa przedsiębiorstwa, który oferuje szereg ułatwień na starcie działalności oraz wspiera budowanie pozycji rynkowej firmy dzięki możliwości jej systematycznego rozwoju.