nowoczesny leasing auta nowego

Zakup auta nowego większości z nas kojarzy się z długotrwałym procesem, na który musimy poświęcić sporo energii i nerwów. Żeby przejść przez cały proces zakupowy (oprócz określenia, jaki segment auta jest w kręgu naszych zainteresowań oraz jakim dysponujemy budżetem) jesteśmy zmuszeni do odwiedzenia kilku dealerów, zgromadzenia ofert, porównania ich, wyboru finansowania dopasowanego do naszych potrzeb oraz koordynowania i spięcia wszystkich formalności. Jak widać cała operacja będzie wymagała od nas sporego nakładu czasu oraz uzbrojenia się w żelazne wręcz nerwy… A może jest alternatywny sposób na nowoczesny leasing auta nowego?

Odpowiedź brzmi TAK. Rozwiązaniem alternatywnym jest nowoczesny leasing auta nowego, który jest genialny w swojej prostocie. Nowoczesny leasing to tak naprawdę pakietowe rozwiązanie problemów spotykających klienta, który chce nabyć nowe auto. Na czy więc polega owe rozwiązanie?

Nowoczesny leasing składa się z kilku usług, które składają się w jedną całość. Pierwszym z tych elementów jest zakup pojazdu nowego z wysokimi rabatami flotowymi (często taniej niż w salonie). Klient może wybierać spośród szeregu popularnych marek samochodów osobowych takich jak: Opel, Fors, Skoda, Fiat, Toyota, Hyundai, Audi, Alfa Romeo, BMW, Mercedes, Lexus, Land Rover, Nissan, Volkswagen, Toyota, Kia, Volvo, Dacia, Renault oraz dostawczych do 3,5t. Auta pochodzą z z polskiej dystrybucji oraz objęte są pełną gwarancją producenta. Klient odbiera swoje auto bezpośrednio od dealera (odbiór z różnych miejsc w Polsce).

Wszystkie oferowane klientom auta są dostępne od ręki (no chyba, że klient życzy sobie auto na specjalne zamówienie to jak najbardziej i taką usługę dla niego wykonamy). Przed zakupem klient otrzymuje pełną specyfikację swojego wymarzonego auta. Co więcej, jeśli klient ma już „upatrzone” 4 kółka, to przynosząc do nas specyfikację może liczyć na to, że spróbujemy znaleźć dla niego takie samo auto w niższej cenie. Nie każdą tego typu walkę będziemy w stanie wygrać, ale na pewno możemy obiecać, że nie odpuścimy żadnej walki. Na chwilę obecną za naszym pośrednictwem można nabyć ponad 1200 pojazdów czekających na odbiór. Część z nich znajdziesz tutaj.

Kolejnym z elementów nowoczesnego leasingu jest oczywiście samo finansowanie. Tu naszym klientom możemy zaproponować dedykowany leasing operacyjny oraz wynajem długoterminowy lub produkty alternatywne leasing, pożyczkę leasingową lub kredyt samochodowy. Skupmy się nad dedykowanymi rozwiązaniami, które są nieszablonowe. W dedykowanym finansowaniu możesz liczyć na leasing z pakietem korzyści w postaci: wysokiego upustu cenowego na auto, atrakcyjnego ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenia GAP, usługi GPS z wieloma przydatnymi funkcjonalnościami oraz licznych rabatów cenowych na serwis auta, na wymianę i składowanie opon. Wszystko to zawarte jest w jednej racie (uściślając rata tak naprawdę złożona jest z 2 części: części z VAT (finansowanie) i części bez VAT, ale to tylko z powodów czysto księgowych. Oprócz raty klient nie ponosi jakichkolwiek dodatkowych kosztów – brak tabeli opłat i prowizji oraz opłat za czynności rejestracyjne. W obrębie produktu możesz również wybrać promocyjne oferty typu leasing 101%, 102% czy 103%. Wygodne, prawda?

Decydując się na nowoczesny leasing aut nowych całą obsługę formalną zostawiamy finansującemu. Sam proces wyboru auta, złożenia wniosku czy uzyskania decyzji na finansowanie jesteśmy w stanie sprowadzić do zaledwie 1 godziny i to online bez wychodzenia z biura. Bez zbędnych formalności i wymagań. Jedyne, co musimy udostępnić do dane rejestrowe i dane dokumentów tożsamości. Przy wyższych kwotach (powyżej 250 000 zł niestety trzeba liczyć się z koniecznością przedstawienia dokumentów rejestrowych).

Jeśli uzyskamy zgodę na finansowanie, leasingodawca przygotuje dla nas krótką umowę (składającą się z dosłownie z kilku stron). I w tym elemencie niestety będziemy musieli wygospodarować kilka minut na jej podpisanie – i będzie to jeden z 2 naszych obowiązków (drugi znacznie przyjemniejszy – odbiór pojazdu). Finansujący następnie zarejestruje nam pojazd, ubezpieczy go i przygotuje do odbioru u dealera. Co więcej w niektórych przypadkach, dealer może nam dostarczyć auto do najbliższego salonu lub nawet dowieźć auto pod dom czy biuro (zazwyczaj jednak ta ostatnia opcja będzie obarczona dodatkowymi kosztami transportu). Na tym kończy się cały proces, a klient może cieszyć się swoim wymarzonym autem. Oszczędność czasu ogromna!

Wszystko świetnie, ale “czy mam kupować auto w ciemno”? – może powiedzieć sceptyk. Oczywiście nie. Samo dokonanie zakupu jest przecież ostatnim krokiem. Zanim go dokonamy możemy uzyskać o danym pojeździe mnóstwo informacji bezpośrednio z Internetu. Znaleźć możemy tam liczne testy i recenzje aut. Nic nie zastąpi oczywiście jazdy demonstracyjnej, ale przecież to nie wyklucza zakupu auta w proponowany przez nas sposób. Możesz wybrać się przecież do dealera, tam obejrzeć auto, przejechać się nim, a kiedy opadną emocje przystąpić do zakupu auta z nowoczesnym modelu.

Jak to mawiają życie to sztuka wyborów – podejmuj te właściwe dla siebie. Może dla Ciebie to właśnie czas jest najważniejszą rzeczą, którą stawiasz ponad innymi… A uwierz mi nowoczesny leasing auta nowego zaoszczędzi również niemałe pieniądze.