Błyskawiczny kredyt samochodowy

Jak nietrudno się domyślić kredyt samochodowy, pożyczka leasingowa czy typowy leasing niesie za sobą dość sporo formalności, które należy spełnić samodzielnie lub z pomocą finansującego. Mam tu na myśli podpisanie umowy, rejestrację pojazdu, ubezpieczenie. Zazwyczaj od momenty podpisania umowy do wyjazdu pojazdem od dostawcy mija ładnych kilka dni. Czynności te czasami skutecznie zniechęcają klientów przed finansowaniem pojazdów w ten sposób. Często też zdarzają się klienci, którzy chcieliby sfinansować auto, ale jeszcze nie dokonali konkretnego wyboru, jaką markę wybrać, jaki model i od kogo je nabyć. Czy istnieje jakieś elastyczne, szybkie i proste rozwiązanie wspomnianych wcześniej bolączek?

Odpowiedź brzmi TAK! Od niedawna posiadamy w naszej ofercie Błyskawiczny Kredyt Samochodowy, który praktycznie rozwiązuje większość wcześniej opisanych problemów. Konstrukcja finansowania pozwala klientowi uzyskać środki na zakup pojazdu w przyszłości. Przez przyszłość finansujący ma na myśli 30 dni po zawarciu umowy. W tym czasie, bowiem klient musi przedstawić dokument potwierdzający nabycie pojazdu. Dokumentem tym może być umowa kupna-sprzedaży, faktura vat-marża lub faktura vat 23%. Klient może uzyskać kredyt nawet do 50 000 zł, który co najmniej częściowo ma zostać przeznaczony na zakup pojazdu. Nie ma konieczności wydania całej sumy na auto. Z przyznanych środków klient może również sfinansować inne swoje potrzeby. Finansujący ustanowił jedynie ograniczenie do pojazdów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5t. Poza tym ograniczeniem nie ma znaczenia rok produkcji samochodu, jego marka czy model. Daje to klientowi pełną swobodę wyboru. Klient otrzymuje środki na swoje konto lub może je uzyskać poprzez czek giro. W ten sposób klient spokojnie może się udać na motoryzacyjne zakupy, mając w ręku dodatkowy atut zamknięcia transakcji w obrębie jednej wizyty. Jak widać proces ten nie obejmuje rejestracji pojazdu, ustanowienia zabezpieczeń i innych elementów. Klient po prostu kupuje auto i na spokojnie przerejestrowuje je na siebie. Prosto, szybko i bardzo wygodnie. Zapewne zadajecie sobie pytanie: „a co się stanie jak klient nie pokaże dokumentu zakupowego auta?” Jeśli w ciągu 30 dni od daty uruchomienia środków, klient nie potwierdzi nabycia auta to finansujący obciąży go dodatkową prowizją. Można, więc powiedzieć, że kredyt samochodowy w takiej sytuacji zostanie niejako przekwalifikowany na typowy kredyt gotówkowy.

Kolejnym miłym zaskoczeniem jest fakt, że sam proces decyzyjny jest bardzo nowoczesny. Wniosek można złożyć online (oczywiście będą wymagane dokumenty klienta oraz dokumenty potwierdzające jego dochód), wyrażając na niego zgodę poprzez SMS, a samą decyzję uzyskać w kilka godzin. Po uzyskaniu decyzji klient aktywuje umowę również przez SMS, wcześniej zapoznając się z warunkami umowy, które otrzymuje na maila. Jak widać nie trzeba, więc „latać” i umawiać się z doradcą na podpisanie umowy! Wygoda przede wszystkim.

Finansujący akceptuje większość form uzyskiwania dochodów począwszy od umowy o pracę, poprzez emerytury, renty, rolników kończąc na przedsiębiorcach. Długi okres finansowania (nawet do 84 miesięcy) oraz niskie oprocentowanie 7,99% w skali roku sprawi, że miesięczna rata nie będzie sporym obciążeniem dla klienta.

Jak widać Banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i upraszczają formalności do niezbędnego minimum. Moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie dla osób chcących nabyć auto za granicą lub od dostawcy znacznie oddalonego od miejsca zamieszkania klienta. Niezdecydowani lub rozglądający się także znajdą w tym produkcie coś dla siebie. Mając pieniądze na koncie łatwiej będzie się wybierać swoje wymarzone 4 kółka, a sam proces jego zakupu będzie zdecydowanie szybszy. Nie zapominajmy również o tym, że „Cash is king” i tym sposobem również będziemy w stanie zredukować cenę naszego wymarzonego auta.